Бетонний фундамент на гвинтових палях

fundament

Якщо у вас є будинок на дачній ділянці, то цілком може виявитися, що у вас є грунтові води або пучиністий грунт, на якому будівництво фундаменту, або не можливо, або це зажадає великих витрат. Ще багато чого залежить від того, який тип фундаменту ви підберете. Найкращий варіант — це бетонний фундамент на гвинтових палях, ці палі прекрасно підходять для будь-якого грунту.

Такий тип фундаменту успішно застосовується з 1850 року і він дуже популярний в західних країнах. Головна характеристика гвинтовий бетонних палі в тому, що труба, яка знаходиться в ній, має спеціально загострений наконечник, у якого є різьблення. У ній також є лопата або комбінована різьблення для того, що б загвинчувати наконечник в землю. Зазвичай дорогі палі — це гвинтові палі, які мають лопаті. Але, як правило, грунт вони ущільнюють добре. Все це відбувається за рахунок конструкції. А вартість забивання паль буде варіюватися від необхідного вам кількості і площі. Не існує спеціального стандарту для гвинтових паль. Вони можуть бути цілісні і пустотілі. У них існує різний діаметр і довжина. Капелюшком у верхній частині, труба буває прямокутної або круглої.

Створення бетонного фундаменту на гвинтових палях, можливо, створити на будь-якій місцевості. Підійдуть нерівні і затоплюються ділянки. Також створювати фундамент можна на схилах, на торф’яних ґрунтах, на доглянутих газонах. Проводити різні роботи з розчищення ділянки не потрібно. Вирівнювання також не знадобиться. Займатися монтажем фундаменту можна на різній місцевості. Вибір тут великий, це може бути затоплюваних ділянку, різні схили, а також доглянуті газони і так далі. Не потрібно проводити різних робіт для того, що б підготувати фундамент. Вирівнювання, теж робити не треба.

Марки бетону для фундаменту

У такого фундаменту, дуже багато плюсів. Немає потреби в земляних роботах. Встановити монтаж можна взимку. Для установки не потрібно багато людей. Всі роботи виконуються досить швидко. Коли ви будите встановлювати палі, то вони повинні щільно і глибоко увійти в твердий грунт, причому увійти значно нижче того місця, де промерзає фундамент. Для того, що б дізнатися, як правильно це все зробити, можна звернутися до професіонала. Стовпи необхідно рівномірно розподілити. Розподілити їх потрібно під підставою споруди. А також не забувайте про вузли внутрішніх стін, а також про кути. Будувати гвинтовий фундамент потрібно так: нанести розмітку за допомогою кілочок, в тих місцях, куди ви поставите палі. Палі закручуються вручну. Вирівнювати їх треба за допомогою нівеліра під один рівень. Потім потрібно залити спеціальний бетон для фундаменту B15 (М200), а краще більшу міцність в спеціальну порожнину, яка є в трубі. При виборі бетону для заливки в гвинтові палі орієнтуйтеся на марки B15 П3 F50 (аналог бетону М200) або B20 П3 F50 (аналог М250), не зайвим буде взяти більш морозостійкі варіанти типу В20 P3 F200 W6 або В20 P4 F200 W6. Обов’язково наземні частини покриття потрібно обробити складом на антикорозійною основі. Потім до опор, необхідно приварити металевий каркас, а потім пофарбувати його захисною фарбою. Переклад http://shadylady.com.ua/dom/betoniy-fundament-na-vintovyh-svayah.html

Оставьте первый комментарий для "Бетонний фундамент на гвинтових палях"

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

*